Zapraszamy do współpracy

Utworzono: 16 sierpień 2018 Odsłony: 376

Nawet jeżeli nie jesteś mieszkańcem Suchego Boru, a często nas odwiedzasz, przyjeżdżasz na spacery, zapraszamy Cię do naszej organizacji.
Obowiązki wynikające z bycia Członkiem:

  1. Udział w imprezach, których jesteśmy organizatorem (oczywiście, w miarę swoich możliwości i czasu wolnego)Wszyscy pracujemy jako wolontariusze, nie pobieramy żadnych wynagrodzeń. Nawet kilka godzin zaangażowania jest dla nas bardzo cenne.
  2.  Opłata składki członkowskiej 60zł rocznie (to już obowiązkowo!) Ze składek pokrywane są koszty stałe jak księgowość, strona www, wkłady własne do licznych projektów, utrzymanie boisk sportowych, zakup sprzętu sportowego, itp.
  3.  Udział w Walnym Zgromadzeniu Członków, raz do roku ok. 15 -20 czerwca, gdzie udzielamy Zarządowi absolutorium, planujemy nowe inicjatywy, wybieramy nowe władze raz na 4 lata.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy serdecznie!
W załączeniu przesyłam wzór deklaracji członkostwa i oświadczenie o RODO (to już wypełnialiście, wiec nie musicie powtórnie).
Wypełnioną deklarację (podpisany skan, lub wypełniony komputerowo druk) należy odesłać na adres mailowy stowarzyszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a przy okazji możecie nam podrzucić oryginały.
Jeżeli nie chcesz formalnie się z nami łączyć, a jest Ci bliskie nasze Stowarzyszenie i wieś Suchy Bór, możesz nas wesprzeć dowolną kwotą darowizny na cele statutowe. Każde 5 zł jest dla nas ważne i bardzo za nie dziękujemy 😊
W razie pytań, jestem do Państwa dyspozycji, tel. 510191949 po godz. 16-stej, możecie też do nas pisać na facebook’u
. Do zobaczenia niebawem!
Pozdrawiam Joanna Kasprzak-Dżyberti – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór

dokumenty do pobrana: